insertionad.com

e-Posta Yazdır PDF
InsertionAd Nedir ?

Dekamedia A.Ş.’nin profesyonellik ve yenilik anlayışıyla sundugu ·“InsertionAd”· reklamverenler ile online alışveriş sitelerini etkin ve efektif bir pazarlama modeli kurmak için buluşturan ozgun bir erişim kanalıdır. Internet üzerinden alışveriş yapan kitleye offline mecradan erişim sağlayan efektif ve yenilikçi bir pazarlama yöntemidir.

Ekim 2011’den beri faaliyetlerini sürdüren insertionAd’i Perakende, Gida, Fmcg, E-ticaret, İçecek, Elektrikli El Aletleri sektörlerinden bircok marka ve firma tercih etti. Şu ana kadar 450 Bin’i aşkın insert gönderildi. Bu yeni erişim modeli o kadar çok benimsendi ki, genel olarak rezervasyon 30 gün hatta 60 gün öncesinden alınıyor.
InsertionAd erişim modelindeki erişim kitlesi, alışveriş sitelerinden kredi kartıyla ürün alan, çalışan, özellikle mesai saatlerinde ulaşılmak istenen, satın alma kararını veren filtrelenmis ozel bir kitledir. Müşteriler genellikle satın aldıkları ürünlerin tesliminin iş yeri adreslerine yapılmasını istediği için, özellikle ofis/plaza çalışanlarına (mavi ve beyaz yakalı bir kitle) ulaşılmaktadır. Kendilerine satın aldıkları ürün siparisinin ulastigi mutlu anlarında insert ulaşmaktadır.
InsertionAd ile, alışveriş yapılan kutu içine daha çok tattırma ya da denetme amaçlı “sample” lar ve insert broşürler, indirim kuponu, alışveriş çeki ya da mini kataloglar konulabiliyor. Ölçümleme yapılmak istendiğinde de insertler üzerinde bir kod ile internet sitesine yönlendirme ya da telefon numarası sabitlenip gelen çağrı sayısıyla birebir ölçümleme de yapilabilir.

Sample insertler kutulara eklendiğinde, kutu içindeki ürüne zarar vermeyecek şekilde iyi paketlenmiş ve korunmuş olması gerekiyor. Bu tip insertlerin birer adet numunesi teslimat öncesi İlgili sitelere gönderilir ve teste tabi tutulur; onay alınırsa gönderilir. 

Referanslar
Insert gönderimi yaptığımız referans marka ve müşterilerimizin bazılarının yorumları:
studio_moderna “InsertionAd doğrudan satışın yanı sıra hedef kitleye farklı mecralardan ulaşma imkanı saglayan, marka bilinirliğini arttırma, ürün testi, ve yeni müşteri kazanma gibi konularda da katkı sağlayan bir iş modeli....”
STUDIO MODERNA, Çağla Öztürk

"Rekabetin yoğun yaşandığı sektörlerde pazarlama alanında başarıya ulaşmanın yolu yenilikçi yaklaşımlar ve farklı uygulamalardan geçiyor. InsertionAd uygulaması markalara farklılaşma ve tüketiciyle birebir iletişim kurma olanağını sunan yenilikçi bir yaklaşım. InsertionAd markalara hedefledikleri kitlelere dokunma ve bu kitlelerle aralarında bir bağ kurma olanağı veriyor."
KNORR


"Internetten alışveriş yapan hedef kitleye ulaşmak için InsertionAd, doğru bir mecra"
Koçtaş, Çiğdem Eray, Pazarlama Uzmanı

Bizi tercih eden bazı müşterilerimiz